Logo střediska

Rekreační střediska v přírodě
Avia Varvažov, Kovo u Sobědraže a Chata Zvonice Kořenov

Na Stezce 1330 / 3, 100 00 Praha 10 - Vršovice
Telefon / fax: 222 981 672, Mobil: 777 284 272
E-mail: info@vprirode.cz, Internet: http://www.vprirode.cz

Vybírejte nejlepší!

Aktuální nabídka

RS Avia Varvažov

RS Kovo u Sobědraže

Chata Zvonice Kořenov

Školy v přírodě

Stejně jako ostatní skupinové rekreace, i školy v přírodě a další dětské pobyty mají možnost využít služeb našeho střediska. Nabízíme pro ně však řadu výhod, které potěší nejenom děti, ale i učitele, vychovatele a další pedagogické pracovníky. Vybrat si přitom můžete ze všech čtyř nabízených druhů ubytování.

Ceny

Nejenom, že jsou ceny za ubytování a stravování mnohem výhodnější než v případě individuálních či jiných pobytů, navíc je i mnoho doplňkových služeb zcela zdarma. Odvislé jsou od ročního období a zvoleného typu ubytování. Pohybují se již od 175 Kč včetně stravy bez dalších poplatků navíc.

Stravování

Připraveno je stravování 5x denně - snídaně formou švédského stolu, oběd (vždy polévka a hlavní jídlo), svačina, večeře a druhá večeře v podobě další svačiny. Možná je také volba dopolední a odpolední svačiny v případě dětí předškolního věku a 1. stupně základní školy. Zajištěn je též celodenní pitný režim se šťávou a čajem.

Sportovní vyžití

Ve středisku se nachází travnaté i betonové hřiště a dostatečné plochy pro různé druhy her. Pro tyto účely se nabízí i malebná okolní příroda. K dispozici je dále několik venkovních i vnitřních stolů pro stolní tenis. Na požádání zdarma zapůjčíme rozličné sportovní pomůcky, mezi než patří míče, švihadla, rakety, pálky, ale i oblíbené stolní hry.

Výlety

Rádi vám pomůžeme s přípravami výletů do okolí a to nejen prostřednictvím příjezdového balíčku se všemi potřebnými informacemi, který na začátku pobytu obdržíte. Vyhledáme aktuální dopravní spoje, otvírací hodiny hradů, zámků a muzeí či poradíme optimální trasy pro dané věkové kategorie z hlediska fyzické i časové náročnosti. Na přání zajistíme i autobus do vzdálenějších lokalit.

Doprava

Již zmíněná autobusová doprava je možná v případě výletů, ale i odjezdů a příjezdů na samotnou školu v přírodě, nezávisle na destinaci. Navíc je mnohem levnější než ta, která se běžně nabízí. Kalkulace ceny dle trasy je samozřejmě zdarma, její přijetí či odmítnutí závisí pouze na Vás.

Počítačová učebna

Na požádání je zdarma přístupná počítačová učebna čítající deset výkonných stanic značky Dell se 17" palcovými monitory a rychlým nepřetržitým připojením k Internetu. K učitelské stanici je navíc připojena tiskárna. Internet je zároveň šířen bezdrátově, a proto je možné, mít k němu přístup i z vybraných pokojů prostřednictvím vlastního laptopu nebo PDA s bezdrátovou síťovou kartou.

Pedagogický dozor

V případě nedostatku spolupracovníků obstaráme v dostatečném předstihu vychovatelky, pedagogy volného času s připraveným programem a zdravotnice pro pořádané pobyty. Všichni naši pracovníci jsou řádně proškoleni pro práci s dětmi a mají patřičné vzdělání pro výkon své funkce.

Pro učitele

Protože víme, jak je práce pedagoga náročná, připravili jsme několik zpestření také pro učitele a další pedagogické pracovníky. Nejen že může jet na každých deset dětí jeden dospělý zdarma, ale při příjezdu je na jejich pokojích čeká kromě balíčku s užitečnými informacemi o areálu, jeho okolí i výletech, také malé pohoštění s překvapením.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, můžete si pobyt objednat, rezervovat nebo nás nezávazně kontaktovat za účelem získání dalších informací.

Fotka ze střediska
Fotka ze střediska
Fotka ze střediska
Fotka ze střediska
Fotka ze střediska